BK250-110-SY-E0.6
MFR.Part #
BK250-110-SY-E0.6
JLCPCB Part #
C522945
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 110mA 12Ω 1W 220mA 250V 3A 5s 6Ω 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS