5.0SMDJ90CA/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
5.0SMDJ90CA/TR13
JLCPCB Part #
C522717
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 100V 146V 2uA 34.3A 5kW 90V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS