3RL600L-6/B
MFR.Part #
3RL600L-6/B
JLCPCB Part #
C522553
Package
SIP-3-3.8mm
Description
-40℃~+85℃ 1.3kV 2pF 3 3.8mm 5kA 600V 6mm ±20% SIP-3-3.8mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS