3RL090M-5-SS
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
3RL090M-5-SS
JLCPCB Part #
C522533
Package
SMD-3P,7.2x5mm
Description
-40℃~+85℃ 2pF 3 5kA 5mm 600V 7.2mm 90V ±20% SMD-3P,7.2x5mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS