2RP800L-8/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
2RP800L-8/B
JLCPCB Part #
C522421
Package
Plugin,D8xL6mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5kV 1.5pF 2 20kA 6mm 800V 8mm ±20% 插件,D8xL6mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS