2RP090M-8-S
MFR.Part #
2RP090M-8-S
JLCPCB Part #
C522400
Package
SMD
Description
-40℃~+85℃ 1.5pF 2 20kA 5.6mm 600V 6mm 90V ±20% SMD Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS