1.5KE9.1CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
1.5KE9.1CA/B
JLCPCB Part #
C522049
Package
DO-201
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 113.4A 13.4V 50uA 7.78V 8.65V Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS