15KPA54A/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
15KPA54A/B
JLCPCB Part #
C522187
Description
-55℃~+150℃ 15kW@10/1000us 172.2A 2uA 54V 60.3V 87.7V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS