142KD14-F
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
142KD14-F
JLCPCB Part #
C770734
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.14kV 1.4kV 150pF@1kHz 2.31kV 238J 4.5kA 600mW 880V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS