101KD14-C3.5Z2
MFR.Part #
101KD14-C3.5Z2
JLCPCB Part #
C770402
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
100V 165V 28J 2nF@1kHz 4.5kA 600mW 60V 85V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS