B2405XT-1WR2
Extended
Manufacturer
Bothhand Enterprise
MFR.Part #
B2405XT-1WR2
JLCPCB Part #
C494971
Package
SMD
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5kV 10.1mm 19.6mm 1W 24V 5V 6mm Short Circuit Protection SMD Isolated Power Modules ROHS