BX-ZH1.5-4PLT
MFR.Part #
BX-ZH1.5-4PLT
JLCPCB Part #
C19272513
Package
SMD,P=1.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 1x4P 250V 4 4P 5.1mm 5.2mm 9mm Auxiliary Solder Pin Beige Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin ZH SMD,P=1.5mm Wire To Board Connector ROHS