BX-XH2.54-2PZZ-GW
MFR.Part #
BX-XH2.54-2PZZ-GW
JLCPCB Part #
C42441630
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10mm 1x2P 2 2.5mm 250V 2P 3A 5.9mm 7mm Copper alloy PA66 Through Hole Tin XH maize-yellow Plugin,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS