BX-VH3.96-2PWZ-R
MFR.Part #
BX-VH3.96-2PWZ-R
JLCPCB Part #
C22388533
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12mm 1x2P 2 250V 2P 3.96mm 7.92mm 7A 8.6mm Copper alloy PA66 Red Right Angle Tin VH Push-Pull,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS