BX-PM2.54-1-2PWZ
MFR.Part #
BX-PM2.54-1-2PWZ
JLCPCB Part #
C49326035
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x2P 2.54mm 2.5mm 2P 3.2mm 3A Brass Gold Right Angle Side Square Hole Plugin,P=2.54mm Female Headers ROHS