BX-MX1.25-4PZZ-BD
MFR.Part #
BX-MX1.25-4PZZ-BD
JLCPCB Part #
C53152047
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x4P 4 4P Copper alloy LCP Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS