BX-HA2.54-6PWT-XM
MFR.Part #
BX-HA2.54-6PWT-XM
JLCPCB Part #
C52025118
Package
SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+85℃ 1 1x6P 2.5mm 250V 3A 6 6P Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=2.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS