BX-HA2.54-2PWZ-GW
MFR.Part #
BX-HA2.54-2PWZ-GW
JLCPCB Part #
C42441657
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x2P 2 2.5mm 250V 2P 3A 7.17mm 7.5mm Beige Copper alloy PA66 Right Angle Tin UL94V-0 Push-Pull,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS