BX-DGVC-3.81-3P-B
Extended
Manufacturer
Bossie
MFR.Part #
BX-DGVC-3.81-3P-B
JLCPCB Part #
C49023168
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x3P 3 3.81mm 300V 3P 8A Black Board Side/Socket - Closed Through Hole Plugin,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS