BX-0.8-2PLT-XM
Extended
Manufacturer
Bossie
MFR.Part #
BX-0.8-2PLT-XM
JLCPCB Part #
C52024676
Package
SMD,P=0.8mm
Description
-40℃~+85℃ 0.8mm 1 1x2P 2 2P 30V 700mA Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=0.8mm Wire To Board Connector ROHS