SCRH8D43-470
MFR.Part #
SCRH8D43-470
JLCPCB Part #
C17446701
Package
SMD,8.3x8.3mm
Description
1.4A 1.4A 150mΩ 47uH ±30% SMD,8.3x8.3mm Power Inductors ROHS