SCRH74-561
MFR.Part #
SCRH74-561
JLCPCB Part #
C17316504
Package
SMD,7.8x7.8mm
Description
230mA 230mA 3.62Ω 560uH ±20% SMD,7.8x7.8mm Power Inductors ROHS