SCRH74-470
MFR.Part #
SCRH74-470
JLCPCB Part #
C17651561
Package
SMD,7.8x7.8mm
Description
260mΩ 47uH 880mA 880mA ±20% SMD,7.8x7.8mm Power Inductors ROHS