SCRH64-680
MFR.Part #
SCRH64-680
JLCPCB Part #
C17355942
Package
SMD,7.1x6.5mm
Description
510mA 630mΩ 68uH 800mA ±20% SMD,7.1x6.5mm Power Inductors ROHS