SCRH62-220
MFR.Part #
SCRH62-220
JLCPCB Part #
C17359865
Package
SMD,7.1x6.5mm
Description
22uH 340mΩ 740mA 990mA ±20% SMD,7.1x6.5mm Power Inductors ROHS