SCRH62-120
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
SCRH62-120
JLCPCB Part #
C17364112
Package
SMD,7.1x6.5mm
Description
1.24A 12uH 1A 200mΩ ±20% SMD,7.1x6.5mm Power Inductors ROHS