SCRH5D28-121
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
SCRH5D28-121
JLCPCB Part #
C17442633
Package
SMD,6.2x6.2mm
Description
120uH 310mA 750mA 850mΩ ±30% SMD,6.2x6.2mm Power Inductors ROHS