SCRH127/LD-120
MFR.Part #
SCRH127/LD-120
JLCPCB Part #
C17293682
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
12uH 21.3mΩ 5.59A 6.45A ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS