SCRH127-560
MFR.Part #
SCRH127-560
JLCPCB Part #
C17217328
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
110mΩ 2.35A 2.35A 56uH ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS