SCRH127-221
MFR.Part #
SCRH127-221
JLCPCB Part #
C17514010
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.16A 1.44A 220uH 390mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS