SCRH123-101
MFR.Part #
SCRH123-101
JLCPCB Part #
C17481564
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.1A 1.6A 100uH 480mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS