SCRH105R-390
MFR.Part #
SCRH105R-390
JLCPCB Part #
C17489096
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
1.7A 106mΩ 2.43A 39uH ±30% SMD,10.5x10.3mm Power Inductors ROHS