SCRH103R-180
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
SCRH103R-180
JLCPCB Part #
C17635796
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
1.9A 116mΩ 18uH 2A ±30% SMD,10.5x10.3mm Abolished Device ROHS