DP-241-5-24L
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
DP-241-5-24L
JLCPCB Part #
C17354256
Package
Bolt Mount
Description
1 115V、230V 2 2.5kV 24V 500mA 螺栓安装 Power Transformers ROHS