DP-241-5-120
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
DP-241-5-120
JLCPCB Part #
C17674854
Package
Bolt Mount
Description
1 100mA 115V、230V 120V 2 2.5kV Bolt Mount Power Transformers ROHS