DPC-20-1200
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
DPC-20-1200
JLCPCB Part #
C17637673
Package
Plugin-8P,57.2x41.3mm
Description
1.2A、2.4A 1.5kV 10V、20V 115V、230V 2 2 Plugin-8P,57.2x41.3mm Power Transformers ROHS