A41-175-16L
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
A41-175-16L
JLCPCB Part #
C17593943
Package
Bolt Mount
Description
115V、230V 11A、22A 2 2 4kV 8V、16V 螺栓安装 Power Transformers ROHS