0680L3500-25
MFR.Part #
0680L3500-25
JLCPCB Part #
C3162841
Package
SMD,6.1x2.5mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 3.5A 50A、100A SMD,6.1x2.5mm Disposable fuses ROHS