BTS0F0012HBT00
Extended
Manufacturer
BZXC
MFR.Part #
BTS0F0012HBT00
JLCPCB Part #
C22363348
Package
Plugin,12x12mm
Description
12mm 12mm 2.5N 50,000 cycles 50mA 7.5mm Black PC Pin Round Button Through Hole 插件,12x12mm Tactile Switches ROHS