BZT52C3V9SW
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
BZT52C3V9SW
JLCPCB Part #
C4749090
Package
SOD-323W
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 200mW 3.7V~4.1V 3.9V 3uA@1V 600Ω 90Ω SOD-323W Zener Diodes ROHS