BZT52C3V3SW
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
BZT52C3V3SW
JLCPCB Part #
C2838490
Package
SOD-323W
Description
1 Independent 200mW 3.1V~3.5V 3.3V 5uA@1V 600Ω 95Ω SOD-323W Zener Diodes ROHS