BZT52C24SW
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
BZT52C24SW
JLCPCB Part #
C4749102
Package
SOD-323W
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@16.8V 200mW 22.8V~25.6V 24V 250Ω 70Ω SOD-323W Zener Diodes ROHS