BZT52C15SW
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
BZT52C15SW
JLCPCB Part #
C3019316
Package
SOD-323W
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA 13.8V~15.6V 15V 200mW 200Ω 30Ω SOD-323W Zener Diodes ROHS