WF-XH2.54-3PZZ
Extended
Manufacturer
BXCONN
MFR.Part #
WF-XH2.54-3PZZ
JLCPCB Part #
C53144767
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x3P 2.5mm 250V 2A 3 3P Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS