JCB508-ZOMC2P
MFR.Part #
JCB508-ZOMC2P
JLCPCB Part #
C41784016
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x2P 2 20A 2P 320V 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Through Hole 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS