JCB381-HGC2P
MFR.Part #
JCB381-HGC2P
JLCPCB Part #
C41783961
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x2P 2 250V 2P 3.81mm 7A Green Hinged (Snap On) Male Plug Top Entry P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS