B254YP-ZD18P-PC032
MFR.Part #
B254YP-ZD18P-PC032
JLCPCB Part #
C49563266
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 18P 1x18P 2.54mm 2mm 3A Copper alloy Square Hole Through Hole Top 插件,P=2.54mm Female Headers ROHS