A254US-WS06P-PC075
Extended
Manufacturer
BXCONN
MFR.Part #
A254US-WS06P-PC075
JLCPCB Part #
C49563326
Package
SMD,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 12P 2 2.54mm 2.54mm 2.5mm 2x6P 3A 6mm Copper alloy Pin Header Surface Mount,Vertical SMD,P=2.54mm Pin Headers ROHS