A127UL-WD14P
MFR.Part #
A127UL-WD14P
JLCPCB Part #
C41783879
Package
SMD,P=1.27mm(Staggered pins)
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 14P 1A 1mm 1x14P 4mm Black Brass Gold Pin Header Surface Mount,Vertical SMD,P=1.27mm(交错脚) Pin Headers ROHS