BCT2193EUR33-TR
MFR.Part #
BCT2193EUR33-TR
JLCPCB Part #
C2887788
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 100uVrms 26uA 3.3V 400mV@(500mA) 5.5V 500mA 70dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive SOT-23-3 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS